SWR-1200L2 11AC İkizolaqlı Simsiz Router 1200M WiFi Router
Model Nömrəsi:SWR-1200L2
Marka:Softel
MOQ:1
gou  FWiFi Zamanlama Dəyişdiricisi
gouQonaq WiFi və Valideyn Nəzarəti
gouİki nüvəli prosessor, İkiqat simsiz prosessor
Məhsul Ətraflı
Texniki Parametrlər
Şəbəkə Tətbiqi
İdarəetmə
Yükləyin
01
Məhsul Təsviri
2.4G + 5G
İki nüvəli CPU
Genişləndirilmiş 4*Antenalar
MU-MIMO
Ipv6
Məhsul SWR-1200L2 11AC İkizolaqlı Simsiz Router 1200M WiFi Router
Çipset MT7628DAN+MT7613BEN Simsiz Standartlar IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Yaddaş/Saxlama 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
İnterfeys LAN Portları 2×10/100Mbps Simsiz Sürət 300Mbps (2.4GHz)
İnterfeys WAN Portu 1×10/100Mbps 867Mbps (5GHz)
Xarici Enerji Təchizatı 12VDC/1.5A WiFi Tezliyi 2.4-2.5GHz;5.15-5.25GHz
E x D x H 180×130×26 mm Simsiz Rejimlər
Simsiz Router; WISP; AP
Sertifikatlaşdırma CE, RoHS Anten 2×2.4GHz
Düymə WPS/Sıfırlama 2×5GHz