OPTİK VERİCİ

OPTİK VERİCİ

1550nm Xarici Modulyasiya Fiber Optik Transmitter 2 Çıxış

1550nm Xarici Modulyasiya Fiber Optik Transmitter 2 Çıxış

Daha çox oxu
AGC/MGC ilə 1550nm Daxili Modulyasiya Optik Ötürücü

1550nm Daxili Modulyasiya Optik Transmitter 10dBm

Daha çox oxu
1550nm CATV + SAT-IF Daxili Modulyasiya Fiber Optik Ötürücü

1550nm CATV + SAT-IF Daxili Modulyasiya Fiber Optik Ötürücü

Daha çox oxu
1310nm Daxili Modulyasiya Fiber Optik Transmitter 36mW

ST1310-XX 1310nm Daxili Modulyasiya Fiber Optik Transmitter 36mW

Daha çox oxu
1550nm CATV Mini Tip Fiber Optik Transmitter 10mW

1550nm Mini Tip Fiber Optik Transmitter 10mW

Daha çox oxu
Kiçik Şəbəkə üçün 1310nm 10mW CATV Mini Fiber Optik Transmitter

1310nm 10mW CATV Mini Fiber Optik Transmitter 10mW

Daha çox oxu
1310nm Outdoor CATV Relay Station Fiber Optik Transmitter

OR-1310-XX Xarici CATV 1310nm Fiber Optik Ötürücü

Daha çox oxu
1550nm SAT-IF + TERR Multi CWDM Fiber Optik Transmitter

1550nm SAT-IF + Terr.CWDM Fiber Optik Transmitter

Daha çox oxu
Məhsul

tövsiyə edin

1U Şassi Fabriki FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 Port

1U Şassi Fabriki FTTH 10G Uplink EPON OLT 4 Port

Daha çox oxu
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON Portları EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 8*PON Portları EPON OLT

Daha çox oxu
FTTH 2*10GE SFP+ Uplink OLT GPON Üçlü Oyun üçün 8 Port

FTTH 2*10GE SFP+ Uplink OLT GPON Üçlü Oyun üçün 8 Port

Daha çox oxu
2*100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 Port

2*100G QSFP28 XG-PON XGS-PON OLT 8 Port

Daha çox oxu
XPON Dual Mode ONU 1GE Port

XPON Dual Mode ONU 1GE Port

Daha çox oxu
XPON Dual Mode ONU 1GE Port

XPON Dual Mode ONU 1GE Port

Daha çox oxu
FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON Portları EPON OLT

FTTH 10G SFP+ Uplink GEPON OLT 16 PON Portları EPON OLT

Daha çox oxu
FTTH Fiber Optik Terminal Mini GPON OLT 4 PON Portları

FTTH Fiber Optik Terminal Mini GPON OLT 4 PON Portları

Daha çox oxu
4*10GE(SFP+) ilə Yüksək Performanslı 16*PON Portları GPON OLT

4*10GE(SFP+) ilə Yüksək Performanslı 16*PON Portları GPON OLT

Daha çox oxu
WDM və EDFA ilə açıq havada GPON OLT 8 Port

WDM və EDFA ilə açıq havada GPON OLT 8 Port

Daha çox oxu