SFT6400A 4*GE Girişləri PAL B/G NTSC 64 in 1 IP-dən Analoq Modulatora
Model Nömrəsi:  SFT6400A
Marka:Softel
MOQ:1
gou  BISS De-scrambling-i dəstəkləyin
gou  OSD (Loqo və Başlıq) Əlavəsini Dəstəkləyin
Məhsul Ətraflı
Texniki Parametrlər
Əsas Xüsusiyyətlər
İdarəetmə Proqramı
Yükləyin
01
Məhsul Təsviri
1. GİRİŞ
2. XÜSUSİYYƏTLƏR
-2U şassi, çatdırılma xərcini qənaət etmək üçün yüksək sıxlıq
Hər kanal üçün OSD (Loqo və Başlıq) daxiletməsini dəstəkləyin, asan əməliyyat
-KK/Altyazı/Teleteksti dəstəkləyin
-BISS De-scrambling-i dəstəkləyin (İnkişaf mərhələsindədir)
-Dəstək proqramı məlumatlarının dəyişdirilməsi, çoxsaylı audio seçimi
-4 GE portu (MPTS/SPTS üzərindən maksimum 64 IP girişi), hər GE girişi üçün maksimum 840Mbps
-HEVC/H.265, H.264/AVC, MPEG-2 TS Dekodlaşdırmasını dəstəkləyin
-64 bitişik olmayan və ya bitişik daşıyıcı çıxışı, 400MHz daxilində hər 32 daşıyıcıdan biri
-Veb əsaslı şəbəkə idarəetməsini dəstəkləyin
SFT6400A 4*GE Girişləri 64-ü 1-də IP-yə Analoq Modulyator
Giriş İnterfeys/tezlik 4 GE portu (maksimum 64 IP girişi)Hər GE girişi üçün maksimum 840Mbps
Axın UDP, UDP / RTP, 1-7 paket (SPTS/MPTS)
Nəqliyyat Protokolu UDP/RTP, tək yayım və çox yayım, IGMP V2/V3
Paket Uzunluğu 188 / 204 Bayt
Səs MPEG-1/2 Layer 1/2, (HE-)AAC, AC3
Məlumatlar CC, Teletekst, Altyazılar, DVB Altyazıları
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Aspekt nisbəti 4:3
ModulyasiyaParametrlər Kanalların sayı 64-ə qədər bitişik olmayan və ya bitişik daşıyıcı çıxışı
Konnektorlar 75Ω, F-jak
Tezlik diapazonu 43.25 – 951.252MHz
Çıxış Bant Genişliyi 400MHz (hər biri 32 daşıyıcı)
Çıxış səviyyəsi -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Qaytarılma itkisi ≥ 14dB
Saxta tezlik distribusiyası. ≥ 60dB
Qalıq daşıyıcı dəqiqliyi 1%
Televiziya standartı PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Video siqnal-səs-küy nisbəti ≥ 60dB
Daşıyıcı-səs-küy nisbəti ≥ 60dB (tək daşıyıcı aktiv olduqda)≥ 55.5dB (bütün 64 daşıyıcı qoşulduqda)
Şəbəkə İnterfeysi İdarəetmə 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Məlumatlar 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Digərləri Şəkil qətnaməsi çıxışı 480i/576i
OSD Loqo: JPG, BMP, PNG
Başlıq: birdən çox dilə dəstək, sürüşmə istiqaməti və sürəti fərdiləşdirin
Çıxış həcminin tənzimlənməsi 0 – 100 %
Ümumi Buraxılış 483mm×330mm×88mm (ExUxH)
Temperatur 0~45℃(əməliyyat), -20~80℃(saxlama)
Enerji təchizatı AC100V±10%, 50/60Hzvə ya AC 220V±10%,50/60Hz